iNord AS er nordnorges største mediebyrå. Vår visjon er å bringe flere kunder til din bedrift, og hjelpe deg med å nå ut med dine budskap og gode historier i egnede og tilgjengelige flater.

Vi ønsker å bidra til å skape kundevekst, lojalitet og sterke merkevarer på vegne av våre kunder.

Vårt team

Are Bessesen, daglig leder

Epost: are@inord.no
Telefon: 905 14 021

Camilla Solheim

Camilla Solheim, konseptutvikler

Epost: camilla@inord.no
Telefon: 971 22 824
Twitter: @CSolheim

 

 

Marius Karlsen, konseptutvikler

Marius Karlsen, konseptutvikler

Epost: marius@inord.no
Telefon: 934 24 639
Twitter: @mariusitromso

 

 

Richard Sørensen, Key Account Manager

Richard Sørensen, Key account manager

Epost: richard@inord.no
Telefon: 905 45 531

 

 

Tom Benjaminsen, innholdsprodusent foto/video

Tom Benjaminsen, innholdsprodusent foto/video

Epost: tom@inord.no
Telefon: 906 10 122
Twitter: @tbenjaminsen

 

 

Trond Tomassen, innholdsprodusent foto/video

Epost: trond@inord.no
Telefon: 971 39 054

 

 

Ida C. Ramberg, innholdsprodusent

Ida C. Ramberg, innholdsprodusent

Epost: ida.ramberg@inord.no
Telefon: 916 64 734

DEL
Neste artikkelNå får Office 365 kunstig intelligens
Fotograf og innholdsprodusent for iNord AS. Gadgets, teknologi, sykling, mat og musikk står høyt i kurs.

LEGG IGJEN EN KOMMENTAR

Skriv din kommentar
Vennligst fyll inn ditt navn her